BüroBig En Tarz Ofisler

1986 yılında kontra ahşap mobilyalar üreterek çıktığımız bu yola 2002’den beri Ar-Ge çalışmalarımızın sonucunda modüler mobilyalar üreterek devam ediyoruz. Kurulduğumuz yıldan bu yana misyonumuz;

Kaliteli, yenilikçi, estetik ve eklektik tasarımları kullanıcılarıyla buluşturarak onların ofis içerisindeki konforunu artırıp verimliliklerine katkıda bulunmak. Günümüzün büyük bölümünü geçirdiğimiz ofisleri sıradanlıktan uzaklaştırıp nefes alan yaşam alanlarına çevirmek. Durmaksızın kendini yenileyen ekibimizle her türlü ihtiyacı karşılayarak, çağa ayak uyduran, konforlu ofis mobilyaları üretmek, üretilen mobilyalarla kullanıcıların ofis yaşantısını daha kaliteli hale getirmek. Yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen bir firma olarak önceliğimiz müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını doğru ekipmanla birleştirmekle beraber üzerinde yaşadığımız gezegeni de korumak. Ürettiğimiz tüm ürünler çevre dostu olup insan sağlığına zararlı olan hiçbir kimyasal içermemektedir. Mobilyalarımızı TSE (Türk Standartları Enstitüsü) tarafından uygun görülmüş E1 normlarında, FSC (Orman Yönetim Konseyi) Belgesi’ne sahip olan ve endüstriyel sanayi ormanlarında elde edilen ham maddelerden üretiyoruz.

Ankara’da 9000m² açık ve 6000m² kapalı alana sahip fabrikamız, Türkiye genelinde bulunan 50 bayiimiz, 11 ülkeye yaptığımız ihracatımızla yolumuza başarı ve gururla devam ediyoruz.